Що входить у програму
Навчання читання?

Букварика

Охоплює знайомство з усіма звуками і буквами української мови, а також освоєння звуко-буквеного аналізу слова.

Читарика

Формує у дітей навичку плавного складового читання з поступовим переходом до читання цілими словами. Після чого формується звичка усвідомленого читання речень, а також невеликих текстів з повним розумінням змісту прочитаного.

Навіщо моїй дитині курс?

 • Фонематичний слух Дитина зможе правильно розпізнавати всі звуки української мови і познайомиться з особливостями вимови звуків, їхніх орфографічних і орфоепічних норм.
 • Звуко-буквений аналіз Діти навчаться розрізняти звуки за їхніми якісними характеристикам, визначати позицію звуку в слові, правильно узгоджувати звуки і букви.
 • Розвиток мовлення За допомогою нашої методики дитина оволодіє грамотним красивим і виразним усним мовленням, а також навчиться образно і точно передавати свої думки і почуття.
 • Розширення словникового запасу Завдяки особливій увазі тренерів до занять зі словником, до пізнання і аналізу дітьми нових слів, на заняттях активно розширюється словниковий запас дитини, розвивається інтелект. Адже мова - це один з показників розумових здібностей людини.
 • Робота з текстами Дитина вчиться будувати прості і поширені речення, узагальнювати і аналізувати, а також проводити дослідження при роботі з текстами.
 • Техніка читання На наших заняттях дитина навчиться мовленнєвим засобам виразності. Таким як плавність, інтонація, паузація, темп мови і логічний наголос.
 • Грамотність Розвиток грамотності відбувається в дітей, які читають добре, багато і з інтересом. У нашій програмі розроблено велику кількість дидактичних матеріалів, спрямованих на розвиток грамотності.

Заняття вже розпочалися!

Залиш заявку зараз - і будь серед перших учнів!

Сьогодні записалося 82 Залишити заявку

Думаєте, це фантастика?
Результати наших учнів демонструють, що це реальність!

Як проходять заняття?

Періодичність курсу Букварика

Курс розрахований на 2 місяці (16 занять). Заняття відбуваються 2 рази на тиждень.

Склад груп

Курс розрахований для дітей різного віку від 5 років. Заняття проходять в невеликих групах: не більше 6 дітей у кожній.

Періодичність курсу Читарика

Курс розрахований на півроку - 6 місяців (48 занять). Заняття відбуваються 2 рази на тиждень.

Тривалість занять та формат навчання

Курс розрахований для дітей різного віку від 5 років. Заняття проходять в невеликих групах: не більше 6 дітей у кожній. Заняття проходять в ігровій, комфортній для дітей формі в сучасних центрах.

Навчання модульне - по блоках

За обраною програмою курсу дитина може почати навчання з будь-якого модуля в залежності від його стартових показників. Програма Букварик складається з 1 модуля навчання, програма Читарика - з 4-х модулів.

Навчальні матеріали

До методики «Навчання читання» розроблені 5 барвистих авторських підручників. Домашні завдання виконуються як в них, так і на онлайн-платформі з ігровим сучасним інтерфейсом.

Найпоширеніші запитання

 • Чому в методики навчання читання дві назви - Букварика і Читарика?

  Букварика - це початковий курс для дітей букварного періоду.
  Читарика - це курс освоєння читання від читання по складах до текстового.
 • Чи підходить моїй дитині курс, якщо він знає літери і читає по складах?

  Після пробного уроку тренер визначає, з якого модуля рекомендовано розпочати навчання.
 • Чи може моя дитина після НАВЧАННЯ ЧИТАННЯ піти на ЛІБЕРИКУ?

  Так, може, якщо стартові показники дитини на Ліберику підходять.
 • З якою швидкістю буде читати моя дитина після закінчення курсу?

  До 40-50 слів за хвилину з повним розумінням прочитаного.
 • Для чого потрібна онлайн-платформа?

  Наше навчання проходить як за підручниками, так передбачає ігровий компонент в онлайн-платформі. У найближчі роки роль комп'ютера і автоматизації процесів буде тільки зростати. Сучасні діти звикають і адаптуються до нових технологій, що відкриває для них комфортне майбутнє. На нашій онлайн-платформі учні виконують унікальні ігрові завдання, і в процесі максимально швидко і точно освоюють читання. Прогрес занять видно в короткі терміни дитині, батькам і тренеру.
 • Чому недостатній словниковий запас заважає навчатися читанню?

  Для розуміння тексту дитина повинна знати слова, які читає. Якщо сенс слова їй невідомий, дитина не «впізнає» його, навіть при безпомилковому прочитанні. Тому на курсі особлива увага приділяється роботі зі словником.